Čo je potrebné vedieť o sublimačnej potlači Promo párty stanov

Stan s vlastnou potlačou sa skvele hodí na špeciálne udalosti, či už ide o športové podujatie alebo veľtrh. Ak potrebujete spôsob, ako urobiť vašu značku pútavú a čo najviac viditeľnú potom ste tu správne. Pracujeme s prvotriednou polyesterovou látkou, na ktorú potlačíme grafiku v akejkoľvek veľkosti. Vytvorenie 2D vizuálu je prvý krok pri realizácií promo stanu, ktorý je jedinečným nositeľom Vašej značky. Po odsúhlasení vizuálu potlačíme biele plachtoviny sublimačnou technikou, následne potlačenú látku nastriháme a starostlivo ušijeme. Každý jeden stan vyrábame individuálne.

Čo je to sublimačný technika?

Je to spôsob potlače kde dochádza splynutiu atramentu priamo do tkaniny použitím tepelného lisu (termolis). Výsledkom je kvalitná a dlhotrvajúca potlač. Nepotlačená strana plachtoviny je obohatená polyuretánovým záterom, ktorý zabezpečuje 100% nepremokavosť plachtoviny. Reklamné stany s celopošnou potlačou zaujmú každého a budú vytŕčať z davu čo mnohonásobne zvýši vašu viditeľnosť a dostanú sa do podvedomia potencionálnych zákazníkov.Grafické podklady

Grafické podklady pošlite v krivkách (vo vektore). Ak nemáte takýto súbor, pošlite nám čo máte a pokúsime sa to spracovať do vektrou. V prípade ak budeme potláčať obrázok na reklamný stan, odporúčame zaslať obrázok vo vysokom rozlíšení, aby pri mnohonásobnom zväčšení nebol rozmazaný (vzhľadom na veľký rozmer plachiet stanu je obrázok v malom rozlíšený vždy rozmazaný) . Vytvorli sme pre Vás šablóny stanov pre jednoduchšie znázornenie vašej predstavy. Na požiadanie Vám pošleme šablónu s presným rozmerom stanu, kde si jednoducho dosadíte svoju grafiku. Konečný výsledok potlače ovplyvňuje kvalita grafiky.

Cena a doba výroby propagačného stanu

Vytvorili sme jednoduchý konfigurátor na vypočítanie ceny stanu vyššie. Cena potlače sa odvíja od potlačeného kusu plachtoviny. Cenu neovplyvňuje veľkosť loga a ani farebnosť potlače. Príklad: Želáte si potlačiť stenu stanu a grafika má rozmer 1x1m. Cena bude rovnaká aj v prípade, ak logo zväčšíme na 2x2m. Cena sa mení iba v závislosti od rozmeru steny alebo strechy a nie od veľkosti jej potlače. Doba výroby je v priemere 2-3 pracovné týždne od prijatia úhrady, dodania grafických podkladov a odsúhlasenia nami vytvoreného 2D vizuálu. Pred výrobou potlače Vám teda zašleme finálnu 2D vizualizáciu na schválenie. Záleží nám na Vašej spokojnosti, preto chceme, aby sme splnili do detailu všetky vaše túžby a navrhli Váš nožnicový stan s potlačou.


Obrázky sú ilustračné!