4x6m stánok s celopotlačou

Miesto potlače
Výber potlače
Počet
Celkom
Strecha
Konštrukcia
Stena: zadná
Stena: predná
Stena: ľavá
Stena: pravá
Celkom s DPH:
1

Celoplošná sublimačná potlač reklamného párty stanu

Nechajte vyniknúť Vašu značku na podujatiach, investíciou do reklamného stanu vo firemných farbách a s firemným logom!

Ako to dosiahnem? S tým Vám radi pomôžeme...

Potlači stanov a ich výrobe sa venujeme nejaký ten piatok. Môže ísť o malé logo, celoplošnú potlač, alebo stan v špeciálnej farbe, my to hravo zvládneme. Potlač realizujeme na polyesterovú látku ktorá je husto tkaná a z vnútornej strany je do nej zapracovaná polyuretánová vrstva, ktorá zabezpečuje 100%-nú nepremokavosť plachtovín. Celý proces začína vizualizáciou potlače. Vypracujeme Vám 2D vizualizáciu podľa vašich požiadaviek. Po odsúhlasení najmenších detailov, schválenia vizualizácie a prijatia úhrady začíname s výrobou potlače.

Podklady vytlačíme na transférový papier a pod tlakom a vysokou teplotou prenesieme atrament na bielu látku. To je sublimačná potlač. Ďalším krokom je nastrihanie látky ktorú vymeriame podľa rozmeru a následne zošijeme. Sublimačne potláčame len jednu stranu látky, tá druha strana ostane nepotlačená. Kľúčovými výhodami sublimačnej tlače sú: možnosť použiť akúkoľvek farbu, dlhá životnosť vytlačenej farby do látky, sýtosť farieb, dokonalý výsledok. Grafické podklady

Výsledok potlače najviac ovplyvňuje kvalita grafických podkladov. Najvhodnejší formát je súbor ktorý je vo vektore. V prípade ak nedisponujete takouto grafikou, stačí nám zaslať to čo máte a my ju prekonvertujeme do požadovanej kvality. Ak sa jedná o obrázkovú grafiku vysoké rozlíšenie fotky je nevyhnutné na dosiahnutie dokonalého výsledku. Fotky alebo obrázky s nízkym rozlíšením sa po zväčšení (na obrovský rozmer stanu) rozmažú a to znižuje reklamný potenciál stanu. Vytvorili sme aj šablóny stanov ktoré Vám po vyžiadaní zašleme. Do šablóny si môžete dosadiť grafiku a takto pripravené podklady nám zaslať. Urýchlite tak proces výroby. 

Čas výroby a cena potlače

Keďže stánok vyrábame individuálne pre Vás, doba výroby je dlhšia. V priemere vyrobíme stan s potlačou od 1 do 3 pracovných týždňov po prijatí úhrady, a odsúhlasení finálnej vizualizácie ktorú Vám pred začatím výroby zašleme na schválenie. Cenu potlače neovplyvňuje rozmer grafiky. Cenu si jednoducho viete vypočítať na stránke vyššie, stačí si naklikať do konfigurátora položky a výsledná suma sa Vám spočíta. Cena steny je rovnaká či už potlačíme 1x1m alebo celú stenu napríklad 2x6m. Plachty potlačíme aj od okraja po okraj a cenu neovplyvňuje množstvo spotrebovaného atramentu. 


Obrázky sú ilustračné!