Záhradný výstavný altán 3x3m

SUPER hliníkový
597 € Cena s DPH | Skladom | Výpredaj

Tento tovar sme schopní odovzdať kuriérovi do 13:00 hod., ktorý ho v priemere doručuje na druhý deň. Platí od pondelka do piatka.

Pre cenovú ponuku potlače stanu vyplňte formulár

- 5 ročná záruka pre spotrebiteľa
- Grátis: 8 kolíkov na ukotvenie, návlek na konštrukciu, 3 plné steny
- Náhradné diely a servis konštrukcie zadarmo!

 

Plánujete sa zúčastniť na trhu a hľadáte ideálne zastrešenie na predaj vašich produktov? Záhradné výstavné altánky 3x3m boli navrhnuté tak, aby po zložení zaberali minimum miesta v kufri auta. Predajný stan má odľahčenú konštrukciu zo špeciálne tvrdeného hliníka. Ľahko sa prenáša a nastavuje. Hliník je veľmi obľúbený materiál vďaka svojim vlastnostiam. Je ľahký ale veľmi pevný čo z neho robí dokonalý materiál na výrobu konštrukcie stanov.

   

  Nepremokavá strešná plachta a bočné steny sú vyrobené z odolného polyestru potiahnutého PVC vrstvou z vnútornej strany. Šitie je dvojité plus podlepené. Každá plachtovina ktorú vyrábame je 100% nepremokavá a vhodná na potlač vlastným logo. 

    

   Vytvorte si jedinečný stan, aký na trhu nebude mať nikto. Stan Vám potlačíme vlastnou grafikou už za niekoľko dní. Zvýši sa atraktivita priestoru, v ktorom budete predávať vaše produkty alebo prezentovať služby. Vystúpte z tieňa s nový potlačeným stanom a doslova zvalcujte konkurenciu reklamou. 

     

    Konštrukcia stanu bola navrhnutá tak aby sa po zložení jednoducho prevážala. Skrutkované spoje tvoria základ celého rozkladacieho mechanizmu. Nohy stanu sú vyrobené zo štvorcového profilu na silných pätkách. Stabilita a pevnosť sú samozrejmosťou. Každý diel na stane je možné vymeniť v prípade poškodenia. Náhradné diely dávame dokonca zadarmo prvý rok od kúpi stanu.

      

     Vietor, dážď ani horúce slnko nebudú prekážkou. Plachtoviny sú nepremokavé, PVC vrstva zabezpečuje dokonalý tieň pod stanom, a silná konštrukcia odolá aj väčšiemu vetru. Stany boli navrhnuté na krátkodobé zastrešenie. Samozrejme, môžu sa používať aj ako trvalé zastrešenie, v tom prípade sa však životnosť skracuje priamo úmerne na základe vonkajších vplyvov počasia. 


     Hodnotenie klientov

     42 hodnotenie, 5/5

     Parametre

     • Stan je možné potlačiť sublimáciou alebo nažehlovacími fóliami. Pre viac info v sekcií: potlač stanov
     • Balenie: strecha, konštrukcia, 3 samostatne odnímateľné steny, upevnenie pomocou suchého zipsu + 8 kotviacich kolíkov a ochranný návlek (Bez potlače).
     • Strecha a steny sú nepremokavé.
     • Záhradné stany - model Super hliník na sporadické použitie pri sile vetra až do 50km / h!
     • Regulácia stropu: 4 výškové stupne 175, 185, 195, 205 cm
     • Doba postavenia a zloženia stánku 1-2 osobami iba 40 sekúnd!
     • Rozmer zloženého stanu 155x25x25cm.
     • Rám: Hliníkové profily vnútornej hrúbky 0,9 mm a viac.
     • Váha 28 kg.