Výstavný zahradný stan 3x4,5m

PREMIUM hliníkový
897 € Cena s DPH | Skladom | Výpredaj

Tento tovar sme schopní odovzdať kuriérovi do 13:00 hod., ktorý ho v priemere doručuje na druhý deň. Platí od pondelka do piatka.

Pre cenovú ponuku potlače stanu vyplňte formulár

- 5 ročná záruka pre spotrebiteľa
- Grátis: 8 kolíkov na ukotvenie, návlek na konštrukciu, 3 plné steny
- Náhradné diely a servis konštrukcie zadarmo!

 

Výstavný záhradný stan 3x4,5 je stan ktorý má kompromisný rozmer. Radí sa medzi väčšie stany avšak nepatrí k najväčším. Poskytuje veľa miesta pre všetky potreby zákazníka. Nepremokavá strešná plachta s dvojitým šitím je zvnútra podlepená tepelnou páskou čo zabezpečuje 100% ochranu pred dažďom. O bezpečnosť pred slnkom sa stará polyesterová látka Oxford s PVC vrstvou. Steny sú vyrobené z rovnakého materiálu ako strešná plachtovina.

   

  Promo stan je možné používať v každom ročnom období. Počas sneženia v zimných mesiacoch odporúčame sneh zo strechy  odstrániť, aby sa nevytvoril vysoký tlak na konštrukciu. Plachtoviny stanov dobre znášajú poveternostné podmienky v zime aj v lete. Ani páliace slnko pre plachtoviny nie je problém. Cez plachtovinu nepretečie ani kvapka vody, a vy tak budete chránený pod prémiovým stanom. 

    

   Strešné plachty ako aj bočné steny si viete dekorovať vlastnou grafikou. Potlačený stan dostane úplne iný look, a Vaši potencionálny zákazníci Vás nájdu aj vo veľkom dave vystavovateľov. Môžete si vybrať zo siedmich základných farieb z našej ponuky alebo ponúkame aj možnosť celoplošnej potlače stanu. Celoplošnú potlač realizujeme vytlačením farby priamo do bielej látky stanu. 

     

    Vďaka skrutkovaným spojom a perfektne prispôsobeným spojovacím komponentom zvládnete rozloženie konštrukcie aj sám. Každý diel na stane je spevnený. Prémiový stan z našej ponuky sa najčastejšie využíva na profesionálne účely. Je to luxusný kúsok ktorý pozdvihne vašu značku. Stan je reprezentatívny aj na tých najväčších výstavách bude svojou krásou vyčnievať z davu. 

      

     Ako sme už spomínali, stan je vhodný používať v každom ročnom období. Ohúri Vás svojou tuhosťou. Vydrží silu vetra až do 70km/h pri riadnom kotvení. Ani väčší neznamená problém pre túto mohutnú a pevnú konštrukciu. Zabudnite na vlnenie nožnicového stanu počas vetra, naše stany stoja pevne ako skala. Bol vyrobený do extrémnych podmienok. Jeho preprava je jednoduchá, pohodlne sa zmestí v kufri osobného auta. 


     Hodnotenie klientov

     49 hodnotenie, 5/5

     Parametre

     • Balenie: strecha, konštrukcia, 3 samostatne odnímateľné steny, upevnenie pomocou suchého zipsu + 8 kotviacich kolíkov a ochranný návlek (Bez potlače).
     • Stan je možné potlačiť sublimáciou alebo nažehlovacími fóliami. Pre viac info v sekcií: potlač stanov
     • Rám: Hliníkové profily vnútornej hrúbky 1,8mm a viac
     • Strecha a steny sú nepremokavé.
     • Doba postavenia a zloženia stánku 1-2 osobami iba 40 sekúnd!
     • Rozmer zloženého stanu 155x45x30cm.
     • Rozmery po rozložení predajného stánku: 290x430cm
     • Výškovo nastaviteľný strop: 4 výškové stupne 175, 185, 195, 205cm.
     • Váha 49 kg.