Rozkladací stan 2x2m na promo

SUPER hliníkový
397 € Cena s DPH | Skladom | Výpredaj

Tento tovar sme schopní odovzdať kuriérovi do 13:00 hod., ktorý ho v priemere doručuje na druhý deň. Platí od pondelka do piatka.

Pre cenovú ponuku potlače stanu vyplňte formulár

- 5 ročná záruka pre spotrebiteľa
- Grátis: 8 kolíkov na ukotvenie, návlek na konštrukciu, 3 plné steny
- Náhradné diely a servis konštrukcie zadarmo!

 

Rozkladací stan 2x2m ponúka širokú škálu možností na využitie. Tento model je veľmi obľúbený medzi predajcami a firmami ktoré sa často zúčastňujú rôznych veľtrhov alebo predajných akcií. Úspech tohto stanu spočíva v kvalitnej hliníkovej konštrukcií ktorá je reprezentatívna hodná na profesionálne účely používania. Farbu plachtovín si môžete zladiť napríklad k farbe Vašej značky. Plachtoviny stanu sú pevné a tkané z najkvalitnejšieho polyesterového vlákna.

   

  Pevný, husto tkaný polyester s PVC povlakom je istotou nepremokavosti plus každé šitie je podlepené. Materiál plachty je 100% vodeodolný a odolný voči UV žiareniu. Balenie obsahuje 3 plné steny, strechu, kolíky na ukotvenie a konštrukciu. Všestranný suchý zips v šírke 5cm umožňuje rýchle pripevnenie bočných stien a strešnej plachty. Ak chcete altánok úplne uzavrieť slúži na to štvrtá stena na ktorej sú dvere a okno. Prednú stenu je možné objednať samostatne v doplnkoch.

    

   Hliníková konštrukcia je vo farbe hliníka čiže šedá. Spoje konštrukcie sú plastové vyrobené z kvalitného tvrdého plastu. Brimo mechanizmus na nohách stanu umožňuje jednoduchú manipuláciu pri rozkladaní stanu. Najviac namáhané časti sú spevnené. Nízka váha uľahčuje prepravu stanu na potrebné miesto. 

     

    Tento rozkladací stan 2x2m na promo má silné hliníkové štvorcové profily. Vďaka nožnicovému mechanizmu s ľahkým chodom je možné altánok postaviť v priebehu niekoľkých sekúnd. Nohy sú vybavené pevnými pätkami. Tie zaisťujú výbornú stabilitu a pevnosť. Skrutkovaný nožnicový mechanizmus umožňuje jednoduché rozkladanie a skladanie stanu. Vďaka skrutkovaným spojom je možné jednoducho vymeniť každý jeden diel konštrukcie.

      

     Pavilón sa vyznačuje vysokou úrovňou odolnosti voči poveternostným vplyvom. Jeho používanie je možné aj na stanovištiach, kde sú veterné podmienky. Napriek jeho ľahkej váhe je veľmi pevný a vydrží nárazy vetra do 50km/h pri riadnom kotvení. 


     Hodnotenie klientov

     50 hodnotenie, 4.9/5

     Parametre

     • Stan je možné potlačiť sublimáciou alebo nažehlovacími fóliami. Pre viac info v sekcií: potlač stanov
     • Balenie: strecha, konštrukcia, 3 samostatne odnímateľné steny, upevnenie pomocou suchého zipsu + 8 kotviacich kolíkov a ochranný návlek (Bez potlače).
     • Strecha a steny sú nepremokavé.
     • Regulácia stropu: 4 výškové stupne 175, 185, 195, 205 cm
     • Doba postavenia a zloženia stánku 1-2 osobami iba 40 sekúnd!
     • Rozmer zloženého stanu 155x25x25cm
     • Rám: Hliníkové profily vnútornej hrúbky 0,9 mm a viac.
     • Váha 22 kg.