Reklamný rozkladací stan 6x3m

EXCLUSIVE hliníkový
897 € Cena s DPH | Skladom | Výpredaj

Tento tovar sme schopní odovzdať kuriérovi do 13:00 hod., ktorý ho v priemere doručuje na druhý deň. Platí od pondelka do piatka.

Pre cenovú ponuku potlače stanu vyplňte formulár

- 5 ročná záruka pre spotrebiteľa
- Grátis: 12 kolíkov na ukotvenie, návlek na konštrukciu, 3 plné steny
- Náhradné diely a servis konštrukcie zadarmo!

 

Reklamný rozkladací stan je možné používať podľa vlastných predstáv. Máte možnosť využívať stan ako prístrešok bez bočných stien. Každá bočná stena sa jednotlivo pripevňuje o strešnú plachtovinu pomocou 5cm širokého suchého zipsu. Pre úplné uzavretie počas noci na jarmoku použite štvrtú stenu na stan. Každá časť plachtoviny je vyrobená z rovnakého polyesterového materiálu ktorý je 100% nepremokavý.

   

  PVC vrstva na vnútornej strane plachtoviny bola aplikovaná na polyester z dôvodu tienenia.  PVC náter je vždy vo farbe plachtoviny. Strecha je krásne napnutá na konštrukcií, nevytvárajú sa žľaby počas intenzívneho dažďa. Strecha sa s pútkami pripevňuje o konštrukciu stanu.

    

   Farebnosť plachtovín je stála vďaka UV ochrane. Nie je potrebná žiadna impregnácia plachtovín - sú vodeodolné. Konštrukcia je v neutrálnej farbe, hodí sa ku každej farbe plachtovín. Vyrábame stany na profesionálne účely. Dbáme na to aby každý model nášho stanu mal pridanú hodnotu. Tento model je obľúbený kvôli rovnováhe medzi rozmerom a váhou.

     

    Veľký priestranný promo stan vytvorí v priebehu niekoľkých sekúnd zastrešené miesto kde sa zmestíte vy ako predajca, tovar ktorý ponúkate a aj vaši zákazníci. Stan ktorý stoji na šiestich hexagonových nohách je stabilný aj vďaka pätke ktorá sa nachádza na spodnej časti nohy. Spoje sú skrutkované a manipulácia so stanom i napriek rozmeru je veľmi jednoduchá.

      

     Jeden z najpevnejších stanov z našej ponuky vydrží silu vetra do 60km/h. tento model je zlatá stredná cesta medzi profesionálnym Premium modelom a základným super hliníkom. Je to skutočne stabilný stan najpredávanejší z našej ponuky. Gastro prevádzky, street food organizátori si vyberajú najčastejšie tento model a rozmer. Na stan ako spotrebiteľ máte 5 ročnú záruku. 


     Hodnotenie klientov

     45 hodnotenie, 4.9/5

     Parametre

     • Stan je možné potlačiť sublimáciou alebo nažehlovacími fóliami. Pre viac info v sekcií: potlač stanov
     • Nožnicový stan 3x6m, model exclusive hliníkový na časté použitie pri sile vetra až do 60km / h!
     • Balenie: strecha, konštrukcia, 3 samostatne odnímateľné steny, upevnenie pomocou suchého zipsu + 12 kotviacich kolíkov a ochranný návlek (Bez potlače).
     • Rozmer zloženého stanu 155x55x30cm.
     • Pôdorys stanu: 290x570cm (16,5 m²)
     • Strecha a steny sú nepremokavé.
     • Rám: Hliníkové profily vnútornej hrúbky 1,1mm a viac.
     • Výškovo nastaviteľný strop: 4 výškové stupne 175, 185, 195, 205cm.
     • Váha 50 kg.