Reklamný párty stan 2x3m

EXCLUSIVE hliníkový
597 € Cena s DPH | Skladom | Výpredaj

Tento tovar sme schopní odovzdať kuriérovi do 13:00 hod., ktorý ho v priemere doručuje na druhý deň. Platí od pondelka do piatka.

Pre cenovú ponuku potlače stanu vyplňte formulár

- 5 ročná záruka pre spotrebiteľa
- Grátis: 8 kolíkov na ukotvenie, návlek na konštrukciu, 3 plné steny
- Náhradné diely a servis konštrukcie zadarmo!

 

Reklamný párty stan ponúka profesionálnu prezentáciu či už v interiéri alebo exteriéri. Vďaka kvalitnej potlači a individuálnemu dizajnu zaujme na prvý pohľad. Pre prvý dojem je veľmi dôležitý, neexistuje druhá šanca, a preto je prezentácia firmy na veľtrhoch veľmi dôležitá. Párty stan si môžete prispôsobiť podľa svojich potrieb. Cieľom každého vystavovateľa je upútať pozornosť zákazníkov. Úspešná prezentácia tovaru a značky je pre každého vystavovateľa priorita.

   

  Záhradný stan 2x3m vďaka svojej pevnej konštrukcii a prepracovaným detailom je spoľahlivým spoločníkom v každom ročnom období. Z diaľky viditeľná celoplošná potlač je dôležitým bodom vizuálnej komunikácie. Naša spoločnosť ponúka okrem potlače jednoduchých log alebo nápisov aj celoplošnú potlač na nepremokavé plachtoviny stanu. Okrem dizajnu a prvého dojmu sme sa zamerali na kvalitu komponentov stanu. 

  Prvý dojem je veľmi dôležitý pre každého človeka. Naše stany boli vyrobené na profesionálne používanie. Ich vzhľad a kvalita sú bezkonkurenčné. Sýte farby okamžite upútajú pozornosť zákazníkov. Držíme sa myšlienky vystúp z tieňa preto sa pri výrobe špecializujeme na kvalitu tovaru. 

    

   Vytvoriť zastrešený priestor za niekoľko sekúnd znie to dobre však? Potešíme Vás, je to aj v skutočnosti pravda. Rozloženie stanu je detská hračka, zvládne to každý bez použitia náradia. Automatiky rozkladací systém Vám ušetrí mnoho času ktorý môžete využiť na dekorovanie stanu a vykladanie propagačného materiálu.  Konštrukcia je hliníková s atraktívnou váhou. 

     

    Napriek nízkej váhy sa exclusive hliníkový stan radí medzi pevné stany. Je vyrobený z hrubostenných profilov. Dokonale zvláda akékoľvek počasie. Bočné steny je možné pripnúť jednotlivo, samozrejme stan viete používať aj bez bočných stien. Každý jeden komponent bol starostlivo testovaný aby sa zrodil stan, ktorý si obľúbi široká verejnosť. Na stan máte ako spotrebiteľ päť ročnú záruku. 


    Hodnotenie klientov

    62 hodnotenie, 4.8/5

    Parametre

    • Stan je možné potlačiť sublimáciou alebo nažehlovacími fóliami. Pre viac info v sekcií: potlač stanov
    • Rozkladací stan model exclusive hliníkový na časté použitie pri sile vetra až do 60km / h!
    • Balenie: strecha, konštrukcia, 3 samostatne odnímateľné steny, upevnenie pomocou suchého zipsu + 8 kotviacich kolíkov a ochranný návlek (Bez potlače).
    • Rám: Hliníkové profily vnútornej hrúbky 1,1mm a viac.
    • Rozmer zloženého stanu 155x45x30cm.
    • Pôdorys stanu: 195x290cm (5,6 m²)
    • Strecha a steny sú nepremokavé.
    • Výškovo nastaviteľný strop: 4 výškové stupne 175, 185, 195, 205cm.
    • Váha 31 kg.