Noznicový stan promo 6x3m

PREMIUM hliníkový
1 097 € Cena s DPH | Skladom | Výpredaj

Tento tovar sme schopní odovzdať kuriérovi do 13:00 hod., ktorý ho v priemere doručuje na druhý deň. Platí od pondelka do piatka.

Pre cenovú ponuku potlače stanu vyplňte formulár

- 5 ročná záruka pre spotrebiteľa
- Grátis: 12 kolíkov na ukotvenie, návlek na konštrukciu, 3 plné steny
- Náhradné diely a servis konštrukcie zadarmo!

 

Prémiový sa nožnicový stan promo 3x6m je veľmi používaný vďaka svojmu rozmeru. Zaraďuje sa medzi väčšie stany z našej ponuky. Rozmer 6x3m vytvorí behom niekoľkých sekúnd výborné zastrešenie pre akciu a predaj. Stan je možné používať v každom ročnom období, Bol vyrobený do extrémnych podmienok. Plachtoviny stanu sú samozrejme nepremokavé, zvládnu aj silné slnečné žiarenie či mínusové teploty.

   

  Našim zákazníkom ponúkame viac ako stan. Každý kto si zakúpi náš stan kupuje si kvalitu a značku. Dbáme na to, aby bol každí zákazník spokojný. K tomu sme aj prispôsobili tento prémiový promo stan. Nerobíme rozdiely medzi bočnými stenami a strešnou plachtovinou. Každá plachtovina stanu je ušitá z toho najkvalitnejšieho polyesterového vlákna na trhu. Šitie je dvojité podlepené hot melt tepelnou pásku. Do stanu sa nedostane ani jedna dažďová kvapka. 

    

   Radi by ste zaujali Vašich potencionálnych zákazníkov? Máme pre Vás dobrú správu. Z Vášho promo stanu vytvoríme reklamný pútač už za niekoľko dní. Vyrábame potlače v rôznych veľkostiach a farbách podľa Vašej predstavy. Stačí ak nám posuniete podklady a my Vám vytvoríme grafický návrh a ponuku. Stánok sa stane neoddeliteľnou súčasťou Vášho podnikania. Aj na tých najväčších trhoch si Vás okamžite každý všimne vďaka reklamy ktorá sa dá umiestniť až na vrch strešnej plachtoviny.

     

    Hliníkové tyčky sú vyrobené z hrubostenného hliníkového profilu. Hrúbka je od 1,8mm, v najviac namáhaných častiach stanu sme spevnili každý komponent a tak sme vytvorili stan prémiovej kvality. Váha stanu je o čosi vyššia ako iné stany z našej ponuky. Napriek váhe sa stan jednoducho rozkladá vďaka nožnicovému systému. Počas prepravy sa pohodlne zmestí v kufri osobného automobilu.

      

     Vydrží silu vetra až do 70km/h pri riadnom kotvení. Premium hliníkový stan bol vytvorený a navrhnutý do extrémnych podmienok. Plachtoviny sú pevné a ich farba nevybledne. Tento model sa radí medzi najkvalitnejšie stany na trhu v celej EU. Sme radi že sme vyvinuli stan ktorý nemá konkurenciu a predstavili sme ho na trhu. Teší sa veľkej obľube najmä v oblastiach kde sa stany denne používajú.


     Hodnotenie klientov

     70 hodnotenie, 5/5

     Parametre

     • Stan je možné potlačiť sublimáciou alebo nažehlovacími fóliami. Pre viac info v sekcií: potlač stanov
     • Strecha a steny sú nepremokavé.
     • Balenie: strecha, konštrukcia, 3 samostatne odnímateľné steny, upevnenie pomocou suchého zipsu + 12 kotviacich kolíkov a ochranný návlek (Bez potlače).
     • Rám: Hliníkové profily vnútornej hrúbky 1,8mm a viac.
     • Doba postavenia a zloženia stánku 1-2 osobami iba 40 sekúnd!
     • Rozmer zloženého stanu 155x55x30cm.
     • Pôdorys stanu: 290x570cm (16,5 m²)
     • Výškovo nastaviteľný strop: 4 výškové stupne 175, 185, 195, 205cm.
     • Váha 67 kg.