Nožnicový stan 2x3m na potlač

SUPER oceľový bez stien
297 € Cena s DPH | Skladom | Výpredaj

Tento tovar sme schopní odovzdať kuriérovi do 13:00 hod., ktorý ho v priemere doručuje na druhý deň. Platí od pondelka do piatka.

Pre cenovú ponuku potlače stanu vyplňte formulár

- 5 ročná záruka pre spotrebiteľa
- Grátis: 8 kolíkov na ukotvenie, návlek na konštrukciu
- Náhradné diely a servis konštrukcie zadarmo!

 

Nájsť kvalitný nožnicový stan 2x3m na potlač je pri preplnenom trhu nekvalitnými stanmi ako hľadanie ihly v kope sena. Pre tento dôvod sme sa rozhodli staviť na kvalitu a vyrábať stany špičkovej kvality. Zamerali sme  sa na potreby zákazníkov a na základe ich spätnej väzby sme vyrábali a dookola vylepšovali naše stany. Základ je nepremokavosť plachtovín a kvalitná konštrukcia.

   

  Oba tieto atribúty sme splnili a vyrobili sme cenovo dostupné reklamné altánky. Stany ponúkajú širokú škálu využitia. Rozmer 2x3m sa radí medzi najpredávanejší v oblasti predajcov na jarmokoch alebo trhu. Poskytne dostatok krytého miesta pre tovar. Šírka stanu 3 metre je dostačujúca na prezentáciu predávaného sortimentu. 

    

   Čierne spojovacie komponenty a slonovinová biela farba konštrukcie je elegantná a hodí sa ku každej farbe plachtoviny. Balenie obsahuje strechu vo farbe akú si vyberiete, konštrukciu, kolíky a ochranný návlek na stan. Sedem dostupných farebných prevedení je k dispozícií. Ponúkame aj široký sortiment doplnkov. Medzi predajcami sú obľúbené LED svetlá s ktorými si vedia profesionálne nesvietiť produkty

     

    Rýchle rozloženie a úspora času je dôležitá. Vďaka automatickému nožnicovému systému na rozloženie už nebudete potrebovať žiadne náradie. Pár krokov a stan je pripravený na predaj tovaru. Každý diel je vymeniteľný kvôli skrutkovaným spojom. Toto oceníte ak sa Vám poškodí konštrukcia nie je potrebné kúpiť novú stačí náhradný diel. Diely prvý rok poskytujeme dokonca zadarmo. 

      

     Poveternostné podmienky zvláda reklamný stan bravúrne. Pri sile vetra 40km/h pevne stojí na mieste. Stan je potrebné kotviť. Kotvenie si zabezpečíte kolíkmi ktoré sú samozrejmosťou balenia. V prípade ak bude stan používaný na betónovom povrchu kde nie je možnosť zatĺcť kolíky z našej ponuky si môžete vybrať kotviace oceľové platne alebo pieskové vaky.


     Hodnotenie klientov

     120 hodnotenie, 4.9/5

     Parametre

     • Stan je možné potlačiť sublimáciou alebo nažehlovacími fóliami. Pre viac info v sekcií: potlač stanov
     • Balenie: strecha, konštrukcia + 8 kotviacich kolíkov a ochranný návlek. (stan neobsahuje steny) , (Bez potlače)
     • Strecha je nepremokavá.
     • Regulácia stropu: 4 výškové stupne 175, 185, 195, 205cm
     • Doba postavenia a zloženia stánku 1-2 osobami iba 40 sekúnd!
     • Rozmery po rozložení stánku: 195x290cm
     • Hmotnosť: 25 kg
     • Rozmery po zložení: 155 x 35 x 25 cm