Nožnicový reklamný stan 3x4,5m

SUPER oceľový bez stien
497 € Cena s DPH | Skladom | Výpredaj

Tento tovar sme schopní odovzdať kuriérovi do 13:00 hod., ktorý ho v priemere doručuje na druhý deň. Platí od pondelka do piatka.

Pre cenovú ponuku potlače stanu vyplňte formulár

- 5 ročná záruka pre spotrebiteľa
- Grátis: 8 kolíkov na ukotvenie, návlek na konštrukciu
- Náhradné diely a servis konštrukcie zadarmo!

 

Púte, veľtrhy a trhy majú jedno spoločné: skvelú atmosféru. Na vytvorenie ideálneho zastrešenia je nožnicový reklamný stan 3 x 4,5 m perfektný. Stany nesmú chýbať ani na jednom úspešnom podujatí. Počas nepriaznivého počasia ochránia Vás, váš tovar. Vieme aké je časovo náročné naaranžovať predajný stánok preto sme vyrobili stan ktorý  celé vaše úsilie ochráni. Strecha je odolná voči UV žiareniu.

   

  Husto tkané polyesterové vlákno je srdcom plachtoviny. Vnútorná PVC vrstva strechy vytvára dokonalý tieň. Každý spoj je podlepený stan je 100% nepremokavý. Promo stan je ideálne používať aj ako sklad na jarmokoch, ka sa Vám všetok tovar nezmestí do prezentačnej časti, môžete ho bezpečne uložiť vo vedľajšom stane.

    

   Reklamnú potlač realizujeme už niekoľko rokov. Zákazníci sa k nám radi vracajú s novými grafikami ktorými chcú prilákať čo najväčšie množstvo zákazníkov. Viditeľná reklama je dokonalý pútač pozornosti. Mnoho ľudí sa k stánku nepriblíži lebo nevedia  čo sa v ňom ponúka avšak ak máte reklamu na stane veľmi jednoducho Vás identifikujú vo veľkom dave. 

     

    Samotné skladanie a rozloženie stanu je expresné. Bez náradia a komplikovaných návodov pavilón postavíte za pár sekúnd. Vďaka praktickej kovovej nožnicovej konštrukcii ho jedna osoba ľahko postaví behom chvíľky na miesto, na ktoré potrebuje. Nebudete sa s ním musieť nijako trápiť. Stánky vás podporia vo vašej činnosti, a pomôžu Vám s prezentáciou tovaru.

      

     Nepremokavosť, kvalitná konštrukcia odolná voči vetru až do 40km/h sú dôležité vlastnosti na ktoré sa pri výbere stanu prihliada. Vyrobili sme stany pre širokú škálu zákazníkov v rôznych prevedeniach aby si každý mohol vybrať ten správny pre jeho potreby. Nylonové spoje sú oderu vzdorné nelámu sa dokonca ani použitím hrubej sily.


     Hodnotenie klientov

     71 hodnotenie, 4.8/5

     Parametre

     • Balenie: strecha, konštrukcia + 8 kotviacich kolíkov a ochranný návlek. (stan neobsahuje steny) , (Bez potlače)
     • Nastaviteľná výška stropu stánku: 175, 185, 195, 205cm
     • Konštrukcia: Nožnicová kovová
     • Nohy opatrené dierkami na ukotvenie do zeme kolíkmi zadarmo!
     • Spoje konštrukcie: Skrutkované
     • Doba postavenia a zloženia stánku jednou osobou: 40 sekúnd.
     • Hmotnosť: 36 kg
     • Rozmery po rozložení predajného stánku: 290x430cm
     • Rozmery po zložení: 155 x 35 x 25 cm